Прибираю псування (порчи),  прокляття

Природа нашого існування складається з видимого та невидимого світу. Людина за своїм вихованням і розвитку науково-технічного прогресу, все далі відходить від розуміння, що існує суть природи можете назвати ефір, біополе так званий невидимий світ який сучасне наукове товариство висміює його існування. Але якщо наука з якихось своїм причин не довела його присутності, то це не означає, що такого світу немає. Є така приказка: звичайна людина лікується йде до лікаря, лікар – до кандидату медичних наук, кандидат – до професора ну а професор – до бабки. Існують захворювання пов’язані з ураженням нашого біополя і ніяка сучасна медицина в даному випадку не допоможе. Одним з найбільш ефективних способів діагностики є віск. Їм же поправляють здоров’я і Живу (Жива – життєва сила) людини. В особливо тяжких випадках застосовую свинець. Діагностика порчи, псування, уроки, вроки, призоров, прікоси, переполохи, клятви, прокляття

Псування – це навмисно принесений шкоду біоенергетичному полю людини за допомогою чорних магічних практик. Вона може проявлятися по-різному в залежності від ряду факторів: починаючи енергетичною силою змовника і закінчуючи тим, на яку сферу життя жертви вона спрямована.

Якими бувають псування
Виходячи з вищесказаного, існує кілька типів псування:

Псування на хвороби.
Псування на смерть.
Псування на придушення волі.
Капосні псування.
Псування на самотність.
Псування на грошові невдачі.
Родові псування.

Як проявляється псування
Люди повсюдно шукають щось магічне і потойбічне там, де цього насправді немає, тому що таким чином можна простіше пояснити деякі явища і списати власні невдачі на чуже лихослів’я. Але чи можна боротися з чимось не існуючим? Ледве. Тому необхідно з’ясувати, чи дійсно псування стала причиною численних страждань.

Людини долає слабкість, коли на нього наведена порча

Зазвичай жертву, яка підпала під вплив псування, переслідує фізична, духовна і психічна слабкість. Однак, таких наслідків можуть посприяти і інші причини, що мають зовсім інший характер і позбавлені магічного впливу. Тому, щоб визначити, чи зазнав чоловік впливу таких чорних практик, виділяються так звані симптоми, які ніяким чином не пов’язані з медициною і не пояснюються офіційною наукою:
в святих місцях, в тому числі і церквах, жертвам псування стає зле;
пахощі можуть викликати головний біль, слабкість або навіть страх;
при читанні змов (молитов) при псування зазвичай позіхають;
натільний сербренний амулет (хрестик) швидко чорніє;
відображення в дзеркалі стає важким і нестерпним;
вага жертви падає (псування вражає органи), навіть якщо людина не змінює свою дієту;
регулярна слабкість і сонливість;
медики не можуть діагностувати хворобу і виявити причину недуги, а тим часом жертві стає все гірше.
Як виявити псування
Іноді такий симптоматики недостатньо. Зрештою, подібний прояв може мати депресія, а лікар може помилитися у своєму вердикті. Тому існують способи, які з більшою ймовірністю дадуть відповідь на питання про наявність псування.

Діагностика

  • 150.00€


Мінімальна кількість для замовлення: 3