• Свічки від геморою, та для застосування у гінекології

Застосовуються як у гінекології (запальні процеси, молочниця, ерозія шийки матки, ендометріоз, кольпіт, міома матки), так і в проктології (простатит або аденома передміхурової залози у чоловіків, анальні тріщини, геморой).

Геморой – це поразка вен прямої кишки, яке призводить до утворення хворобливих ущільнень. Захворюванню більше схильні люди, змушені довго сидіти або перебувати в одній позі. У жінок ризик виникнення геморою вище, оскільки цьому сприяє анатомічна будова їх сечостатевих органів. Гемороєм прийнято називати невеликі шишки, які виходять з анального отвору, проте це лише один із проявів захворювання. Геморой починає розвиватися в слизовій або підслизовій оболонці прямої кишки, ближче до анального отвору.

Основні провокатори захворювання:

поганий кровообіг в області малого тазу;
сидячий образ життя;
часте або різке підняття важких предметів;
зайва вага;
погане харчування;
слабкі стінки судин;
кишкові інфекції;
пухлинні утворення;
травми прямої кишки. Запори, пронос, застосування проносних препаратів-все це призводить до розвитку геморою. Геморой послідовно проходить кілька стадій, якщо його вчасно не вилікувати.
Розширення вен, травмування стінок слизової при утрудненою дефекації. Людина при цьому відчуває легке печіння і поколювання, може бути навіть не помітно крові.
Розширені вени набухають, утворюючи вузли. Вони надають почуття стороннього тіла в кишці. Під час випорожнення травмуються, кровоточать. Вузли можуть вийти назовні при сильному навантаженню. Людина відчуває біль при дефекації.
Вузли сильно збільшені, постійно випадають навіть від найменшої фізичної активності, їх доводиться постійно вправляти вручну. В кишці з’являються тріщини, кровотечі стають рясними.
На останній стадії вузли вже неможливо вправити вони сильно опухають, приймають червоно-синій відтінок. Тут показано тільки їх хірургічне видалення.

На перших стадіях лікування зводиться до консервативного. Досить застосовувати свічки, таблетки і спеціальні мазі. На 3 і 4 стадії може знадобитися видалення запалених вузлів.

Спільне комплексне застосувань свічок з маззю і травами (трав’яними чаями зборами) ефект підсилює в рази.

Ректальні супозиторії давно і успішно застосовуються для усунення геморою.

запобігають утворенню тромбів;
покращують кровообіг;
запобігають ламкість судин, надають тонізуючу дію на вени.
усувають кровотечу;
звужують судини;
усувають запалення;
відновлюють слизову тканину.
покращують венозний кровотік;
стимулюють регенерацію пошкоджених тканин.
Швидко усувають запалення і усувають хворобливі відчуття.
Допомагають усунути запалення і хворобливі відчуття, мають дуже м’яким дією, практично не мають протипоказань, однак лікування повинно бути тривалим.

Використання свічок.


Засіб вводиться всередину – ректально чи вагінально. Але перед цим необхідно особливим чином підготуватися: провести туалет статевих органів, випорожнити кишечник, за необхідності – зробити клізмування.

Як правильно вводити свічки:

• прийміть горизонтальне положення

• Візьміть свічку в руку і притисніть її всередину легким натисканням пальця

• введіть свічку таким чином, щоб вона повністю зникла в отворі

Свічка сама собою має порівняно жирну поверхню, яка дозволить легко ввести свічку, додатково її можна нічим не змащувати. У разі непрохідності Вам допоможе рослинна олія або звичайна вода. Процедуру рекомендується проводити на ніч, щоб усі корисні властивості встигли вбратися. Але мінімальна тривалість має бути не менше 40 хвилин.

Вводити свічки необхідно 1-2 рази на день. Середня тривалість курсу – 7-14 днів.

Не рекомендується застосовувати свічки жінкам у період менструацій, а також тим, хто страждає на індивідуальну непереносимість продукції бджільництва або схильність до алергічної реакції на будь-який з компонентів.

Свічки від геморою, та для застосування у гінекології

  • 10.00€


Рекомендовані товари

МАЗЬ ВОСКОВА ранозагоювальна

МАЗЬ ВОСКОВА ранозагоювальна

МАЗЬ ВОСКОВА ранозагоювальнаЗастосовую при геморої і варикозі, тріщинкахМазь тягне на себе гній з ве..

10.00€

Свічки від геморою, та для застосування у гінекології