• Шабельник болотний 100 гр.

Сьогодні хочу розповісти про одну дивовижну травичці, Шабельник болотний.
Беручи настої, відвари, чай з цієї рослини здійснює очищення організму зсередини, прибираючи причини болю в суглобах. Ефект застосування в комплексі з маззю посилюється в рази.
Шабельник в природі
Шабельник болотний росте на болотистих місцях, по берегах лісових озер. декоп
досягає метра заввишки. Листя у нього подовжені, з зубчиками, може, тому його і
назвали сабельником. Чашечка квітки декоп – темно-пурпурного кольору, тому
рослина це називають ще й травою-огнецвет.
Стебло у шабельника гіллясте, лежачий, вкорінюється. листя
непарноперисті, з 5-7 подовжено-ланцетних листочків, верхні – трійчасті;
листочки сидячі, з пільчатим краєм, злегка червонуваті. Зверху листки голі і темно-зелені, знизу – густо опушені, сизі. Листя рослини схожі на листя суниці садової, тільки вони більш довгастої форми, і на черешку їх буває по 7 штук. Темно-пурпурні пелюстки з такого ж кольору чашелистиками виглядають дуже ефектно, вони нагадують пурпурові зірочки. Квіти, зібрані в дуже пухкі помилкові парасольки, прикрашають рослину в червні – липні. Плоди – сім’янки, численні, сухі, голі, зеленувато-коричневі, сплюснуті, з ниткоподібним бічним стовпчиком, що вдвічі перевищує довжину сім’янки. Сподіваюся, що після цього докладного опису ви легко зможете відрізнити сабельник від інших болотних мешканців.
По-науковому назву шабельника болотного звучить так: Comarum palustre він же перстач болотна – Potentila palustrus. Сімейство розоцвітих – Rosaceae Juss.
А ось те, що народних назв у шабельника десятки, говорить про те, що це лікарська рослина було дуже популярним у наших предків. Як тільки не називали це дивовижна рослина: болотник, пятілістнік бри-лена, гвоздички, декоп водяний, диконтом, суниця болотна, золотник, бутонови ніжки, пабо, мятніца, сволок, огірошнік, огнецвет звичайний, огневец, ожевнік, пятілістнік великий, пятіпалочная трава , пятіпалочнік, пятіперстніца, Раковник, розкарякою, болотна троянда, рябинник гіркий, рябинник, рябинник луговий, шабельник рамен, фарба, суставка, Серебряков, сухо-ягідник, Сухоліт, вовче тіло, заячі вушка, часник Конєва, дика малина, Гребник, перстач болотна.
Рослина росте майже по всій європейській частині Росії, на Україні, в Білорусії, на Кавказі, в Західному і Східному Сибіру. Загальне поширення: Західна Європа, Скандинавія, Монголія, Китай, півострів Корея, Японія, Північна Америка. З лікарською метою використовуються трава (стебла, листя, квітки) і кореневища з корінням.
Дозвольте звернути вашу увагу на те, як повинні виглядати правильно заготовлені кореневища. Це порожні здеревілі трубчасті пагони коричневого кольору. Забарвлення може коливатися від золотисто-коричневої до майже чорної, в залежності від умов зростання рослини і глибини занурення. Внутрішня порожнина (як у очерету) необхідна кореневищам для запасання кисню. В іншому випадку підземні частини рослини згнили б. Всі водні або болотні рослини обов’язково мають повітряні порожнини в підземних частинах.
Як же відрізнити надземну і підземну частини рослини. Дуже просто. По-перше, від вузлів кореневища будуть відходити маленькі корінці. По-друге, стебло має зеленуватий відтінок. По-третє, на ньому ви не знайдете видозмінених листя-лусочок.
Надземна частина рослини також є лікарської. У багатьох випадках для приготування лікарських препаратів використовується вся рослина цілком. Заготовлювати різні частини рослини слід в різний час. Це залежить від сезону і місячних днів.
Лікувальні форми короткочасного очищення найкраще проводити під час молодика. Саме при цьому положенні Місяця відбувається найбільш інтенсивне, повне очищення організму від шлаків. Однак не слід забувати, що перед повним місяцем і в повний місяць потрібно обов’язково обмежити себе в споживанні їжі, особливо жирної, смаженої і перевареної. Зелень, овочі, фрукти – ось та їжа, яка потрібна людині в ці дні.
Кореневища диво-лікаря застосовуються у вигляді відвару, настоянки при ревматизмі, остеохондрозі, радикуліті, шлункових болях, кровотечах, розладах шлунково-кишкового тракту, проносах, грипі, захворюваннях печінки, раку шлунка і молочної залози.
Відвар рослини рекомендований при туберкульозі, тромбофлебіті, жовтяниці, невралгічних болях, гіпотонії, холециститі. Їм полощуть горло при ангіні. Застосовують траву при порушеннях обміну речовин, від укусів скажених собак, при маткових кровотечах.
Зовнішньо використовують у вигляді полоскань при пародонтозі і зубного болю.
Свіжозібрану подрібнену траву прикладають до ран, що гоняться.
– Шабельник оновлює ослаблені клітини організму і тим самим ефективно лікує всі хвороби крові, в тому числі лімфо- саркому, лейкози, лімфогранулематоз.
Шабельник болотний завдяки своїй унікальній здатності відновлювати структуру хрящової тканини і розчиняти відкладення солей є найефективнішим народним засобом від артритів і артрозу.

– Шабельник болотний ефективний при лікуванні поліартритів, радикуліту, артритів, остеопорозу, артрозу, відкладення солей.
Тривалий прийом настойки коренів шабельника позитивно впливає на обмін речовин в організмі. Хочу додати, що цей факт пояснює і протипухлинну активність декоп.
– Шабельник болотний ефективний при лікуванні туберкульозу, серцево-судинних захворювань. Крім того, він володіє прекрасним тонізуючим і стимулюючим дією.
Завдяки дубильних речовин сабельник застосовують як в’яжучий засіб при проносах. Крім того, ця рослина є жовчогінним і сечогінним засобом.
– Шабельник незамінний при лікуванні багатьох захворювань шлунково-кишкового тракту.
Вживання рослинних волокон (клітковини) укупі з настоянками (настоями) шабельника нормалізує травлення і моторну функцію кишечника. Таким чином, знижується ступінь всмоктування жиру в тонкому кишечнику, знижується рівень «шкідливого» холестерину в крові.
– Шабельник болотний – ефективний засіб при лікуванні тромбофлебіту. Крім того, шабельник використовується як додатковий засіб для схуднення.
Завдяки унікальному складу активних речовин шабельник болотний є ефективним засобом для очищення організму.
Шабельник – природний очисник організму від мінеральних шлаків, радіонуклідів і солей.
Шабельник болотний містить активні протизапальні, ранозагоювальні та кровоспинні речовини.
Шабельник рекомендується застосовувати при лікуванні абсцесів, фурункулів, флегмон, забитих місць і порізів.
показання до застосування шабельника болотного:
– при загальному очищенні організму, очищення крові і лімфи;
– при артрозі, артриті, радикуліті, поліартриті, ревматизмі, подагрі, відкладення солей;
– при абсцесах, фурункулах, флегмонах, гнійних ранах, кровотечах, ударах;
– при болях невралгічного характеру, зубного болю;
– при ангіні, грипі, простудних захворюваннях, тонзилітів, стоматитах, розпушуванні ясен;
– при гінекологічних захворюваннях;
– при хворобах печінки і жовчного міхура;
– при шлунково-кишкових захворюваннях: гастриті, виразці шлунка, геморої, проносах;
– при порушенні обміну речовин, авітамінозі;
– при туберкульозі легенів;
– при тромбофлебітах, лімфогранулезе, лимфосаркоме, лейкозах, лімфогранулематозі;
– при серцево-судинних захворюваннях;
– для профілактики і лікування раку молочної залози, прямої кишки.
Елементи і речовини, що містяться в шабельника болотному
Шабельник болотний містить фосфор, калій, магній і мідь в унікальному фізіологічному співвідношенні. У підземній частині містяться дубильні речовини, таніни, вітамін С (до 170 мг), каротин, флавоноїди (кверцетин), в листі – різні мікроелементи (фосфор, калій, магній, мідь), ароматичні кислоти (р-кумаровая кислота, феруловая кислота) , в кореневище – дубильні речовини, ефірну олію, що містить терпеноїди (альфа- і бета-пінени, терпинеол).
Фосфор в шабельника
фосфор зміцнює кістки, тому нам потрібно употреблятьвдвое більше фосфору, ніж кальцію. До того ж фосфор важливий для нормальної діяльності серця і нирок, він бере участь в більшості реакцій обміну речовин. Ще фосфор відповідальний за освіту нуклеопротеинов, які беруть участь в діленні клітин і в відтворенні потомства.
Калій в шабельника
калій регулює кислотно-лужну рівновагу крові «Калій бере участь у передачі нервових імпульсів, активізує роботу ряду ферментів, активізує м’язову роботу серця, благотворно впливає на роботу шкіри і нирок. Калій має захисну дію проти небажаного впливу надлишку натрію і нормалізує тиск крові. З цієї причини в деяких випадках поварену сіль випускають з додаванням хлориду калію ». Калій здатний посилювати виділення сечі, що важливо при набряках і отруєннях для швидкого виведення токсинів з крові ».
Магній в шабельника
«Магній бере участь у формуванні кісток, регуляції роботи нервової тканини, обміні вуглеводів і енергетичному обміні, – Магній покращує кровопостачання серцевого м’яза, має антисептичну судинорозширювальний ефект, стимулює рухову активність кишечника і жовчного міхура, знижує рівень холестерину в крові, тому особливо необхідний людям похилого віку. цінність магнію і наскільки важливо, що він міститься в фізіологічно обгрунтованому кількості, адже надлишок магнію знижує засвоюваність кальцію ». «При нестачі магнію підвищується дратівливість». магній бере участь у передачі нервового сигналу, допомагає адаптуватися до холоду, служить структурним компонентом кісток і зубної емалі, а також бере участь в м’язовому розслабленні судин. Магній бере участь в обміні фосфору, сприяє зниженню тиску крові ».

Мідь в шабельника

«Медь учать в усіх окислительно-восстановительных реакциях организма, активирует действие многих ферментов. При любому воспаленні зростає потреба в медіа. Применение медического целесообразно и даже необходимо… »« .при леченні артритов і артрозов любого виникнення ». Об удивительном власництві медіа – вичитати артисти та артрози, про мене я уявив наступне.
– При різних захворюваннях – гепатит, цироза печені, анемії, лейкозами, діатезами, туберкульозом, менінгіте та багатьма іншими, – значно підвищується концентрація середовища в крові. Мало того, є пряма залежність між вмістом середовища в сироватці крові та підвищенням температури тіла в результаті розпалювання. Медь грає найважливішу роль в окислительно-відновлювальних процесах на кліточному рівні.
А ось тепер – увагу: нехватка меді значуще затрудняє лікування та профілактику воспалений.
– Медь активізує синтез гемоглобіну, бере участь у процесах клітинного дихання та зберігання кислороди в клітках мозку.
– Медь підтримує білий обмен, який бере участь у побудові кості тканин.
– Іони меди входять у склад багатьох ферментів.
– Медь участвует в проведении нервного импульса, нормализует работу нервной системы.
– Медь входить у склад пігментів, що забезпечує кольори волосся і кожі.
– Обережує хороший ріст волосся і благотворно впливає на їх стан. При недостатці меді волоси стають ломкими, сухіми та непослушними.
Біологічно активні речовини самоврядування
Болотне рослиння просто чудо як добре! в листіях самника виявлені дублівні речовини, аскорбінова кислота та каротин. Крім того, трава самник містить у більшості кількостей водорозчинних сапонінів та у незначних кількостях кращих та смолистих речовин, флавоноїдів, слів, камеді та ефірного масла, органічних кислот (ізовалеріанова та ізомасляна), метилгептинен, терпінсал та альфа-пінен. Так як трави володіють фитонцидной активністю, у кольорах же декопуються антоціани (протипухові речовини!) Та антикоагуляційні речовини, які розжигають кров.
Сабельник – це обране із зібрання сочинений природної кладової!
Я даю право називати сам себе болотним одним із самих сильних цілітелів Русі.
Антоціани
Антоціани – красячі речовини (пігменти) рослини красного, синього та фіолетового кольорів. Антоціани володіють унікальними властивостями – надають зростання опухолей. Підготовка з рослин, що містять антоціани, водні та підкислі стійки протягом декількох годин, видаляли бактерії дизентерії, брюшного тифу, паратифа. Дослідження показали, що соки, що містять антоціани (наприклад, із брусників), повністю ліквідують зараження організму трихомонадами у 100% заробітних тварин; при цьому антоціани повністю знищують і таких простейших паразитів, як лямблії. Заболевання, визивані трихомонадами, з трудом піддаються лікуванню небезпечними лікарськими препаратами. Таким чином, очевидна перспективність застосування антоціанів для знищення простейших паразитів (тема: поверх, як я вважаю, дуже важливий кожен людський час, який хоче бути здоровим, слід почати боротися із засиленими паразитами, відвідуючи його в організмі!).
Флавоноїди
Флавоноїди – речовини, що містяться у вищих рослинах. Состоят з двох компонентів: сахара та несахарна частина – агликона, яка забезпечує лікарське дію. Некоторые флавоноиды володіють антисептичним дією та Р-вітамінною активністю. Використовують ці речовини у фармацевтичній промисловості для виготовлення краселей, піщевих антиоксидантів, антисептиків. Недостатній флавоноидов є тим, що вони швидко руйнуються при неправильній заготовці (сушке) сировини (тому уважно читайте мої рекомендації за сушкою самоврядування). У самих собі, так же як і в моєму улюбленому золотом усе, містяться такі флаво-ниди, як кверцетин і кемпферол. Про них я вже писав, так що тільки напомню про їх замінні здібності. Кверцетин володіє протиопухолевою активністю, застосовується при гіпо- та авітамінозах, алергічних захворюваннях, кровообігах у первісному стані, порушенні роботи капілярів, ревматизмах, нафти, гіпертонії, кори, скарлатині, сипному тифі. Кемпферол застосовується при порушенні роботи мочевиділювальної системи, що входить до складу противоспалювальних препаратів.
Ароматичні кислоти
Ароматичні кислоти відносяться до груп органічних кислот, у складі яких присутній бензольне кільце; саме вони володіють найбільшим терапевтичним ефектом серед органічних кислот. У траві самальника міститься р-кумарова і ферулова кислота. Р-кумарова і ферулова кислота дуже ефективні, щоб захистити печень від токсинів (ядів). Тепер вам, наверне, понятно, почему сам – відмінний очищувач організму!

Таніни, або дубльовані речовини

Таніни, або дубильні речовини отримали свою назву через здатність дубіть шкіри і робити їх непроникними для води. Зазвичай для цієї мети використовували кору дуба, тому процес назвали дублением, а речовини – дубильними. Таніни пов’язують солі важких металів і сприяють їх виведенню з організму. У кореневищах сабельника міститься еллаговая кислота, що відноситься до таніну. Еллаговая кислота має протипухлинну, антимутагенної активністю, використовується як профілактичний протиракового засобу (ось вам і ще одне пояснення, чому сабельник застосовується при лікуванні раку).
терпеноїди
Терпеноїди широко поширені в природі, головним чином, в рослинних, рідше – в тваринних організмах. Трітерпени відносяться до гликозидам, вони мають протизапальну, антимікробну і антивірусну активність, надають стимулюючу дію, підвищують імунітет. Вони ж складають основну масу дуже популярного лікувальний засіб – скипидару. В ефірних маслах шабельника можна виявити альфа-і бета-пінени і терпинеол. Альфа- і бета-пінени мають місцево дратівливим, антисептичну, відхаркувальну, діуретичну дію. Саме їх наявністю пояснюється застосування шабельника при застудах і кашлі, а також для чищення організму. Шабельник є сечогінним засобом. Мало того, якщо ви будете уважно вивчати склад сучасних гелів для ванн, косметичних засобів для догляду за шкірою, ви напевно виявите там це з’єднання з вельми дивною назвою; воно забезпечує антисептичні властивості цих засобів.
Терпеніол утворюється в хвойних деревах і надає повітрю запах свіжості. Саме ця речовина використовується в багатьох освіжувача повітря; крім того, воно має дивні цілющі властивості. Воно використовується при алергіях і хворобах органів дихання – астма. За рахунок терпеніол повітря в сосновому лісі фактично позбавлений бактерій, а під кронами кедрів можна навіть робити операції. Ось яка антисептична сила цієї речовини. І наш улюблений сабельник не обділений ім.
каротин
Бета-каротин є одним з природних каротиноїдів, яких налічується понад 600. Каротиноїди – це пігменти від жовтого до червоного кольору, які широко поширені в рослинах. Бета-каротин – попередник вітаміну A. Він покращує функціонування імунної системи організму, стан шкіри. Але ось що важливо: будучи потужним антиоксидантом, бета-каротин перетворює вільні радикали молекул кисню в звичайні молекули. Таким чином, він сприяє зниженню ризику розвитку онкологічних та інших захворювань, що виникають у зв’язку з підвищеною екологічним навантаженням на людину; активізує функції лейкоцитів і сприяє тим самим профілактиці інфекційних і застудних захворювань. Крім того, бета-каротин сприяє збереженню в організмі вітаміну С і покращує клітинний обмін.
Бета-каротин, що входить в сабельник, рекомендований до вживання:
– в якості профілактики онкозахворювань;
– при серцево-судинних захворюваннях;
– при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки;
– при схильності інфекціям (особливо респіраторним).

настоянка

приймають протягом певних курсів, один з них розрахований на 40 днів щоденного прийому. Готують настоянку на подрібнених висушених коренях шабельника (обсяг приблизно 2/3 склянки). Їх кладуть в півлітрову банку, заливають горілкою, щільно закривають кришкою і настоюють в темному місці 2-3 тижні, періодично збовтуючи (раз в 1-2 дня).
Як приймають настойку. Приймають по 1 ч. Ложці 3 рази на день після їди. Курс лікування 1-1,5 місяця. Через місяць курс лікування повторюють. При зовнішньому використанні втирають в хворе місце 2-3 рази на день і загортають вовняною тканиною.

Шабельник болотний 100 гр.

  • Модель: Сабельник болотный 100 гр.
  • Наявність: Є в наявності
  • 2.50€


Рекомендовані товари

МАЗЬ – Жівакост окопник

МАЗЬ – Жівакост окопник

Живокіст знімає суглобовий біль, набряки, зрощує кістки, розсмоктує грижі.Мазь з Жівакостом дуж..

10.00€