• Живиця (соснова) 100 гр.

Смола хвойних дерев називається живицею і має унікальні цілющі властивості, про які було відомо багатьом народам ще з давніх часів.
З давніх-давен жителі Русі застосовували живицю для лікування гнійних ран, порізів, опіків. Найважчі і застарілі пошкодження тканин, аж до гангрени, лікувалися бальзамом. Шматочки тканини, просочені живицею, прикладали до наривів як розм’якшує, витягує і загоює засіб.
Цю смолу вживають при проблемах з травленням, захворюваннях нирок і легень, при ревматизмі і різних пошкодженнях шкіри. Часто застосовують живицю для для швидкого зрощення кісток при переломах, широко застосовували в лікуванні виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, захворювань нервової системи.
За допомогою живиці можна позбудеться головного і зубного болю, при запаленні і кровоточивості ясен. Я щоранку поки їду в машині на роботу беру невеликий шматочок смоли і жую як жуйку. Мало того, що очищає зуби від залишків їжі, так ще й знищує бактерії, зміцнює ясна і захищає горло від інфекцій.

НАТУРАЛЬНИЙ АНТИСЕПТИК І АНТИБІОТИК

Живиця, або терпентин, – це ліки, дароване нам самою природою. Коли пошкоджується кора хвойного дерева – сосни, ялиці, смереки, кедра або модрини, в місці травми виділяється ароматне клейка смолиста речовина. Це і є живиця – засіб для само зцілення пошкоджених дерев. Застигаючи на поверхні стовбура, живиця створює надійний бар’єр, що оберігає травмоване дерево від проникнення в нього патогенних мікроорганізмів і комах-короїдів. Саме так діють входять до складу живиці фітонциди, смоляні кислоти і ефірні масла.
Завдяки своїм антибактеріальним і протигрибковим властивостями, цілюща смола широко використовується в народній медицині для знеболення і швидкого загоєння гнійних ран, фурункулів, виразок, опіків, порізів, укусів змій і комах.
Як натуральний природний антисептик і антибіотик живицю застосовували в госпіталях при дефіциті фармацевтичних препаратів під час війни, обробляючи цілющою смолою глибокі рани бійців, оберігаючи їх від нагноєння і розвитку гангрени.
Той, хто цікавиться цілющими властивостями рослин, знає, як корисно пожевивать шматочок живиці або навіть просто потримати його в роті для захисту від грипу та застуди. При ангіні живиця допомагає вилікувати горло. У домашніх умовах вживаються напої, приправи, настойки, чаї, кваси, екстракти і відвари живиці, шматочок якої можна просто покласти в чай.
Втім, цілюща смола використовується не тільки в гомеопатії і народній медицині – у вигляді жовчний масел, мазей, кремів і бальзамів. Саме з живиці шляхом перегонки з водяною парою отримують терпентинне масло, простіше кажучи, скипидар, який є основною сировиною для виробництва камфори. А вона в свою чергу входить до складу багатьох медичних препаратів для лікування різних захворювань м’язів і суглобів, розтягувань і ударів, запалень вуха, органів дихання, захворювань нервової та серцево-судинної систем.

ЯКА СМОЛА ЩО ЛІКУЄ

Живиці сосни, кедра, ялиці і модрини схожі за своїм біохімічним складом і впливу на організм. Всі вони мають виражену антибактеріальну, антисептичну, знеболюючу, ранозагоювальну, протизапальну дію. Все зміцнюють імунітет і судини, протистоять вірусам, грибків і алергенів. Однак є й деякі відмінності в їх застосуванні.
Тим, хто хоче зміцнити судини, найкраще зупинити свій вибір на соснової або кедрової живиці. Допомагає живиця і при депресивних станах, навіть при лікуванні хвороби Альцгеймера.
Смола ялиці частіше застосовується як ефективний антибактеріальний засіб, а живиця модрини допомагає позбутися від гельмінтів.
Масло від гіпертонії і бальзам від імпотенції
Застосування живиці і містять її препаратів (бальзамів, мазей, кремів, масел) рекомендується для профілактики і комплексного лікування багатьох недуг. Живиця сприяє відновленню нормального балансу кишкової флори, покращує роботу печінки і підшлункової залози, нормалізує секрецію шлункового соку, покращує процес желчеобразования і жовчовиділення, надає ранозагоювальну дію при ерозивновиразкових пошкодженнях слизових оболонок шлунково-кишкового тракту.
Масло живиці і бальзами на її основі знижують в’язкість крові, зміцнюють і підвищують еластичність стінок кровоносних судин, покращують венозний відтік, нормалізують артеріальний тиск, мозковий, коронарний і периферичний кровообіг.
Хвойна смола нормалізує ліпідний обмін і може використовуватися для боротьби із зайвою вагою. Досить ефективна живиця і при лікуванні туберкульозу легенів, пневмонії, бронхіту, бронхіальної астми. Вона сприяє відходженню мокротиння при вологому кашлі. Може впоратися з бешихове запалення, фурункулами, трофічними виразками і свищами. Мазями на основі живиці лікують вугровий висип, коросту, герпес, педикульоз, екзему, псоріаз, лишай. Їх застосовують при пролежнях, опіках і обмороженнях.
Препарати живиці допомагають при захворюваннях щитовидної залози.

Янтарна кислота та інші речовини, що входять до складу хвойної смоли, сприяють зниженню рівня цукру в крові.
При регулярному вживанні живиця позбавляє від безсоння, дратівливості, депресії і синдрому хронічної втоми, підвищує розумову і фізичну працездатність.
Завдяки своїм сечогінним, бактерицидну і протизапальним властивостям живиця і містять її лікарські препарати значно прискорюють процес одужання при захворюваннях нирок і сечового міхура. При зовнішньому застосуванні в складі мазі, масла або крему живиця усуває больовий синдром і запальний процес в місці локалізації захворювання м’язів або суглобів, а також прискорює процес зрощування кісток при переломах. Чоловікам її рекомендують для лікування простатиту і аденоми передміхурової залози. А якщо приймати терпентинова бальзам (живицю, розчинену в маслі), можна позбутися від імпотенції. Жінкам рекомендують живицю при лікуванні запально-інфекційних захворювань статевої сфери, для посилення лактації при годуванні дитини грудьми і для позбавлення від неприємних хворобливих відчуттів в передменструальний період.
Протипоказанням до вживання живиці і містять її препаратів є індивідуальна непереносимість продукту, що викликає алергічну реакцію. Масла, бальзами, жувальні гумки з живицею не рекомендується вживати вагітним жінкам і маленьким дітям.
Використання бальзаму захищає шкіру від старіння і в’янення, робить її молодою, пружною і еластичною. Особливо корисно бальзам людям, що страждають шкірними захворюваннями, підвищеною крихкістю волосся і нігтів, які проживають і працюють в несприятливих кліматичних і екологічних умовах, зайнятим на роботах з підвищеною витратою енергії і надмірними психоемоційними навантаженнями.
При використанні соснових продуктів до холодильника має виконуватися одна обов’язкова умова: прийом здійснюється тільки в світлий час доби. Це пов’язано з тим, що смола (живиця) і інші похідні продукти вважаються «живими» і, взаємодіючи з живим бодрствующим організмом людини, дозволяють найбільш ефективно позбавлятися від різних хвороб.

Живиця (соснова) 100 гр.

  • Модель: Живица (сосновая) 100 гр.
  • Наявність: Є в наявності
  • 2.50€